Kreativní lidé, kteří milují, co dělají.

Firma WIEDEN zaměstnává zkušené profesionály, kterým nechybí kreativita. Každý projekt je specifický, přináší něco nového a tím nás vždy posouvá o kousek dál. Naši designéři připravují řešení nových projektů společně s experty na statiku, tepelnou techniku a za podpory 3D týmu.

Tepelná technika

Tak jak se posouvají technické požadavky na energetickou náročnost budov, je podpora od expertů na tepelnou techniku nutností již od fáze cenové nabídky. Posouzení typických i netypických detailů a celé obálky budovy je nedílnou součástí každého projektu.

Statika

Již v momentě přípravy cenové nabídky se snažíme dát našim klientům zpětnou vazbu na požadovaná technická řešení a požadavky. Ověření funkčnosti jednotlivých prvků konstrukce na realizovaných projektech je samozřejmostí.

3D a BIM

S rozvojem nových technologií a stále se zvyšující náročnosti projektů je práce ve 3D klíčová pro fungování nejen projekčních prací. Projekce ve 3D výrazně zvyšuje efektivitu a pomáhá odhalit kolize v návrhu. Propojení na výrobní procesy nám zajišťuje nastavení optimálního výrobního toku a celkové logistiky realizovaných projektů.

 

Výzkum a vývoj

Spolupracujeme na různých modelových projektech s vysokými školami. Naše vlastní interní skupina zaměstnanců zabývající se výzkumem a vývojem se intenzivně věnuje hledání nových řešení a možnosti využití nejmodernějších technologií, které bychom mohli implementovat do každodenní činnosti.

 

Postavíme společně
něco úžasného

Oslovte náš tým a za pár dní se Vám ozveme
Potkejme se