Jak pracujeme

Procesní řízení je základem fungování společnosti WIEDEN. Správně nastavený průchod zakázky firmou od obchodu po servis je zárukou, že se na nás naši klienti i zaměstnanci mohou vždy spolehnout.

Zaměstnancům a spolupracujícím subjektům vytváříme ideální podmínky pro bezpečnou práci v našich provozovnách a při realizaci na staveništi.  Bezpečnost práce a ochrana zdraví je prioritou pro každého z nás.

Ve všech našich činnostech klademe důraz na odpovědnost k životnímu prostředí a minimalizaci negativních vlivů s tím spojených. Projekty, na kterých se podílíme dosahují nejvyšších ohodnocení v rámci certifikace LEED a BREEAM.

Týmová spolupráce a rozvoj lidských zdrojů jsou základem pro naplnění našich cílů.

Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a ISO 45001:2018

Počáteční koncept a optimalizace

Prioritou je porozumění potřeb každého klienta, navržení technického a cenového řešení na míru jednotlivého projektu a plánovaného průběhu realizace. V případě včasného spolupráce na konceptu projektu hledáme společně s klienty optimální řešení.

Projekce

Zkušenosti, které jsme získali při návrhu a realizaci řady projektů v různých evropských zemích nám pomáhají vyvinout optimální řešení fasádního pláště pro naše klienty. Tým designérů využívá nejmodernější technologie a vždy pracuje tak, aby splnil estetické požadavky architektů a platné technické normy.

Výroba a logistika

V našich dvou moderně vybavených výrobních závodech vždy hledáme řešení pro maximální prefabrikaci výrobků a tím dosahujeme vyšší efektivity při instalaci na staveništi. Vzájemná spolupráce a sdílení kapacit nám poskytuje dostatečnou flexibilitu pro plnění našich závazků vůči klientům.

Realizace

Při montáži využíváme osvědčených technologických postupů a zároveň se je snažíme inovovat o nové technologie. Stejně jako ve všech ostatních činnostech je pro nás hlavní prioritou bezpečnost našich zaměstnanců a všech lidí na projektech.

Servis

Předáním díla pro nás projekt nekončí a přechází do další fáze, kdy se o komunikaci s klientem starají naší servisní technici. Naší prioritou je rychlá zpětná vazba klientům a včasné plánování servisních zásahů.

Postavíme společně
něco úžasného

Oslovte náš tým a za pár dní se Vám ozveme
Potkejme se